KO
MEN   CKE   OKE   ORE   PCEN   UW   
  Kuratorium Oświaty w Rzeszowie
      ul. Grunwaldzka 15, 35-959 Rzeszów
      tel. 017 867-11-00, fax. 017 867-19-54
      e-mail: kuratorium@ko.rzeszow.pl www.ko.rzeszow.pl
Strona główna -> Konkursy/zawody Biuletyn Informacji Publicznej Kalendarz imprez KO Kalendarz roku szkolnego Napisz do nas e-maila
   
Ostatnio dodano:

- Narodowe Czytanie
- List Ministra Edukacji Narodowej
- 71 rocznica
- „Radosna szkoła” - 2014
- XXII Zjazd Polskiego Stowarzyszenia
- Otwarte konsultacje projektu zmian w podstawie programowej
- Konkurs grantowy NBP
KO/2011-06-07
Program: Bezpieczne wakacje
Trwa ogólnopolska akcja - Bezpieczne Wakacje 2011 ...

Szanowni Państwo!

Trwa ogólnopolska akcja "Bezpieczne Wakacje 2011". Od 1 czerwca w ramach akcji prowadzony jest konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży "Moje Bezpieczne Wakacje 2011" - szczegóły na stronie: BezpieczneWakacje.pl (zakładka Konkurs).

Akcja adresowana jest do szkół oraz dzieci i młodzieży szkolnej w wieku od 5 do 16 lat. Celem akcji jest podniesienie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w czasie spędzania wolnego czasu, uświadomienie zagrożeń związanych z podróżą, wypoczynkiem.

Akcja prowadzona jest we współpracy ze szkołami, wydziałami oświaty gmin, kuratoriami, w oparciu o materiały udostępnione przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. 

Zapraszamy do przyłączenia Waszej szkoły do akcji. Wystarczy na stronie BezpieczneWakacje.pl (zakładka dołącz) przesłać zgłoszenie oraz:            

1) przeprowadzić zajęcia o tematyce bezpieczeństwa, na podstawie gotowych scenariuszy  (dla dzieci w wieku od 5 do 8 lat, od 9 do 12 lat, od 13 do 16 lat)

2) lub umieścić baner informacyjny akcji na stronie internetowej Waszej szkoły.

Scenariusze i banery można pobrać ze strony internetowej  BezpieczneWakacje.pl (zakładka Pobierz)

Szkoły, które przyłączą się do akcji mogą otrzymać plakaty informacyjne i certyfikat potwierdzający uczestnictwo w akcji. Zachęcamy do rozwieszenia tych materiałów w Waszej szkole. Wpłynie to pozytywnie na wizerunek oraz zwiększy zaufanie rodziców i dzieci. 

 


-

- Początek     Druk


(c) 2004-2010 Kuratorium Oświaty w Rzeszowie