12 kwietnia 2018

Międzynarodowy Kongres Edukacyjny: IT i szachy.

Szanowni Państwo,

Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprosić na I edycję organizowanego przez G2A Arena, Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego Międzynarodowego Kongresu Edukacyjnego: IT i szachy.

Kongres Edukacyjny adresowany jest do nauczycieli wszystkich typów szkół oraz nauczycieli akademickich, instruktorów i trenerów szachowych, dyrektorów szkół, przedstawicieli organów prowadzących oraz przedstawicieli firm z branży IT. Do udziału zapraszamy uczniów z Polski i krajów sąsiednich, przedstawicieli wyższych uczelni polskich i zagranicznych, zagraniczne związki szachowe, przedstawicieli branży informatycznej, branży nowych technologii, a także branży lotniczej i logistycznej. Kongres otworzy pojedynek polskich Arcymistrzów Szachowych plasujących się w czołówce światowej.

Kongres odbędzie dnia 25 kwietnia 2018 roku w podrzeszowskiej Jasionce. Równolegle trwać będzie turniej szachowy uczniów klas I-VI.

Dla najlepszej szkoły w obydwóch drużynowych turniejach szachowych które są przewidziane dla uczniów szkół podstawowych klas I-III i IV-VI organizatorzy przewidzieli 12 laptopów.

Uczestnicy Kongresu otrzymają stosowne zaświadczenia o udziale sygnowane przez Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli.

Udział w Kongresie jest NIEODPŁATNY.

Termin zgłoszeń zarówno do części edukacyjnej – szkoleniowej dla dorosłych jak i turniejowej dla uczniów mija 15 kwietnia.

Zapraszamy do zapoznania się z ideą Kongresu i jego wstępnym programem, a także komunikatem organizacyjnym turnieju szachowego.

Więcej informacji na http://kongresedukacyjny.pl/

Organizatorzy

Formularz rejestracyjny

Komunikat dla szkół

Formularz zgłoszeniowy turnieju szachowego