19 maja 2026

Konferencja „UCZNIOWSKA MIĘDZYNARODOWA MOBILNOŚĆ EDUKACYJNA: KORZYŚCI – WYZWANIA – STRATEGIE DZIAŁANIA”

Szanowni Państwo –
Przedstawiciele organów prowadzących szkoły
na terenie województwa podkarpackiego

Podkarpacki Kurator Oświaty we współpracy z AFS Programy Międzykulturowe Polska uprzejmie zaprasza przedstawicieli organów prowadzących, dyrektorów szkół, nauczycieli, rodziców oraz uczniów do udziału w konferencji pt. „UCZNIOWSKA MIĘDZYNARODOWA MOBILNOŚĆ EDUKACYJNA: KORZYŚCI – WYZWANIA – STRATEGIE DZIAŁANIA”, która odbędzie się 16 czerwca 2026 r. w Auli WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej przy ul. Cegielnianej 14 w Rzeszowie.

Celem konferencji jest omówienie szans i wyzwań związanych z międzynarodową mobilnością edukacyjną uczniów, wymiana doświadczeń oraz prezentacja dobrych praktyk w zakresie współpracy międzynarodowej szkół.

Zapisy uczestników prowadzone są do dnia 5 czerwca 2026 r. za pośrednictwem systemu RSIO – link do RSIO:

https://ko.rzeszow.pl/app/rsio/logowanie/ankiety/render/254

Prosimy, aby każdy organ prowadzący zgłosił (przez RSIO) 5 osób, reprezentujących co najmniej trzy z poniższych podmiotów w szkole:

  • przedstawiciel organu prowadzącego,
  • dyrektor szkoły,
  • nauczyciele,
  • uczniowie,
  • rodzice.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Miejsce: WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa, ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów
Termin: 16 czerwca 2026 r., godz. 9.30 – 14.00

Program konferencji zamieszczony jest w RSIO.

                                                                              

PODKARPACKI KURATOR OŚWIATY
Dorota Nowak-Maluchnik

Udostępnij...
Share on Facebook
Facebook