18 kwietnia 2024

Konkurs Plastyczny “Radca Prawny – Obrońca Praw Dzieci z Całego Świata”

Informacja od organizatora:


Szanowni Państwo,

w imieniu Komisji Zagranicznej Krajowej Izby Radców Prawnych przesyłam informację o Konkursie Plastycznym „Radca Prawny – Obrońca Praw Dzieci z Całego Świata”. Inicjatywa ta kierowana jest do najmłodszych artystów, dzieci w wieku od 5 do 13 lat, które poprzez swoją twórczość mają szansę wyrazić swój punkt widzenia na temat roli radców prawnych jako obrońców praw dzieci na całym świecie. Będziemy wdzięczni za jego popularyzację wśród podległym Państwu placówkom.

Szczegóły Konkursu:

Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku od 5 do 13 lat, podzielonych na trzy kategorie wiekowe.

1. a) Kategoria I: prace uczestników w wieku 5 – 7 lat,
2. b) Kategoria II: prace uczestników w wieku 8 – 10 lat,
3. c) Kategoria III: prace uczestników w wieku 11 – 13 lat.
Tematem przewodnim jest „Radca prawny – obrońca praw dzieci z całego świata”. Zachęcamy do kreatywnego podejścia i przedstawienia, jak widzicie rolę radców prawnych w obronie praw dzieci.

Dozwolona jest dowolna technika wykonania pracy. Prace mogą być zarówno płaskie (format A4), jak i przestrzenne, z zachowaniem określonych wymiarów. Każde dziecko może zgłosić tylko jedną pracę, która musi być jego samodzielnym dziełem.

Harmonogram Konkursu:

• Przyjmowanie Prac: od 15 kwietnia 2024 r. do 10 maja 2024 r.
• Ocena Prac: od 11 maja 2024 r. do 03 czerwca 2024 r.
• Ogłoszenie Wyników: 04 czerwca 2024 r.
Nagrody:

Dla zwycięzców i wyróżnionych uczestników w każdej kategorii wiekowej przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 07 czerwca 2024 roku w siedzibie KIRP w Warszawie.

Proces Zgłaszania:

Prace prosimy przesyłać na adres Krajowej Rady Radców Prawnych w Warszawie do dnia 10 maja 2024 roku. Na odwrocie pracy należy umieścić pełne dane autora oraz opiekuna prawnego, w tym adres e-mail i numer telefonu. Konieczne jest także dołączenie oświadczeń od rodziców/opiekunów prawnego zgodnie z regulaminem.

Serdecznie zachęcamy wszystkich młodych artystów do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Niech będzie to okazja do wyrażenia siebie poprzez sztukę oraz do refleksji nad ważną rolą, jaką pełnią radcy prawni w obronie praw najmłodszych.

W załączeniu przesyłam regulamin konkursu, oświadczenia oraz grafiki, które mogą służyć do promocji inicjatywy.

Z poważaniem
Jan Wieczorek

Załączniki

Regulamin konkursu
Data: 2024-04-22, rozmiar: 235 KB
Oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem
Data: 2024-04-22, rozmiar: 161 KB
Oświadczenie rodzica
Data: 2024-04-22, rozmiar: 159 KB
Udostępnij...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter