13 lutego 2023

Puchar Polski w siatkówce mężczyzn – bilety dla szkół

Informacja od organizatora wydarzenia:

Siatkarski turniej marzeń w stolicy małopolski – TAURON Puchar Polski w siatkówce mężczyzn już w lutym w krakowskiej TAURON Arenie!

To będzie turniej marzeń nie tylko dla jego zwycięzców! 25 i 26 lutego w TAURON Arenie Kraków największej i jednej z najpiękniejszych hal widowiskowo-sportowych w Polsce, rozegrany zostanie turniej finałowy TAURON Pucharu Polski siatkarzy.

O pierwsze siatkarskie trofeum 2023 roku powalczą: obrońca trofeum, ubiegłoroczny Mistrz Polski i zwycięzca siatkarskiej Ligi Mistrzów – Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle, a także Jastrzębski Węgiel, Aluron CMC Warta Zawiercie oraz Asseco Resovia Rzeszów, wśród drużyn mistrzowie i wicemistrzowie świata. Znając ten mistrzowski skład drużynowy możemy być pewni, że szykują się starcia na naprawdę wysokim poziomie i wielkie święto całej siatkarskiej rodziny!

Organizatorzy przygotowali dla szkół specjalne ceny biletów na to wydarzenie. Wejściówki dla grup zorganizowanych (powyżej 10 osób) dostępne są już od 20 złotych. Aby je zakupić należy napisać wiadomość na www.ebilet.pl/kontakt

Serdecznie zapraszamy!

Załączniki

TPPM_2023_BILETY DLA SZKÓŁ_WERSJA 2
Data: 2023-02-13, rozmiar: 583 KB
Udostępnij...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter