11 czerwca 2021

Wideokonferencja z zakresu wypoczynku dzieci i młodzieży

                                                                       Rzeszów, 2021- 06- 11

ERA.5551.199.2021 

Szanowni Państwo organizatorzy
wypoczynku dzieci i młodzieży
z województwa podkarpackiego!

Serdecznie zapraszam Państwa do udziału w wideokonferencji zorganizowanej przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w dniu 17 czerwca 2020 r. (czwartek) o godzinie 11:00. Tematyka spotkania będzie dotyczyła organizacji wypoczynku letniego dzieci i młodzieży w świetle nowych wytycznych GIS, MZ i MEN. W spotkaniu uczestniczyć będą pracownicy Kuratorium Oświaty w Rzeszowie oraz przedstawiciel Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Proszę o wcześniejsze zapoznanie się z wytycznymi GIS, MZ i MEN dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży: https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/wytyczne-gis-mz-i-men-dla-organizatorow-wypoczynku-letniego-dzieci-i-mlodziezy-w-2021-roku

Z uwagi na wykorzystanie do organizacji konferencji usługi Microsoft Teams, elektroniczne zaproszenie (link do udziału w spotkaniu online) zostanie przekazany drogą mailową w oddzielnej wiadomości 17 czerwca 2021 r. 30 min. przed rozpoczęciem konferencji na wskazany uprzednio przez Państwa adres e-mail. Do zaproszenia załączona będzie instrukcja dołączenia do spotkania.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie na adres mailowy: kkwiatanowska@ko.rzeszow.pl zgłoszenia w następującej formie:

Imię i nazwisko Nazwa podmiotu Adres e-mail (na który prześlemy zaproszenie do spotkania)

Ilość miejsc ograniczona.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Podkarpacki Kurator Oświaty
Małgorzata Rauch

Udostępnij...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter