18 lipca 2022

Bieg Erasmusa 2022

VI edycja Biegu Erasmusa odbędzie się już 24 lipca.  Tym razem spotkamy się i pobiegniemy na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi. Udział w biegu jest BEZPŁATNY.

Kolejny raz będziemy rywalizować zespołowo, na dystansie 10 km, podzielonym na kilometrowe okrążenia. Zgłosić się może każdy, kto uzbiera 4-osobową drużynę sztafetową! Przewidujemy pakiety startowe, a w nich: koszulka biegowa, worek biegowy, numer startowy, medal. Udział w biegu jest bezpłatny.

Stu pierwszych kapitanów, którzy jako pierwsi zgłoszą drużynę i pobiegną, otrzyma vouchery, zaś na zwycięzców czekają nagrody i puchary.

Przygotowaliśmy także możliwość rywalizacji i zabawy dla młodszych uczestników – w biegach dziecięcych i młodzieżowych, w 6 kategoriach wiekowych, na oficjalnych dystansach olimpijskich (za wyjątkiem 60 m dla kategorii wiekowej do 4 lat). Najmłodsi uczestnicy będą mogli biec za rękę z rodzicami.

VI Bieg Erasmusa jest międzynarodową imprezą towarzyszącą Europejskim Igrzyskom Akademickim 2022, które koordynuje w Polsce Politechnika Łódzka, Akademicki Związek Sportowy oraz władze Miasta Łodzi.

Więcej informacji :
https://erasmusplus.org.pl/bieg-erasmusa
fb.com/BiegErasmusa

Agnieszka Kokowicz
Zespół Promocji i Komunikacji

Narodowa Agencja Programu Erasmus+
i Europejskiego Korpusu Solidarności
Aleje Jerozolimskie 142A
02-305 Warszawa
tel. kom.: 797 011 642
e-mail: akokowicz@frse.org.pl
www.erasmusplus.org.pl | eks.org.pl

Udostępnij...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter