18 października 2024

Dzień otwarty dla nauczycieli w Centrum Nauki i Zmysłów WOMAI w Krakowie

Informacja od organizatora:


Centrum Nauki i Zmysłów WOMAI w Krakowie zaprasza nauczycieli na DZIEŃ OTWARTY. Wejście na pokaz eksperymentów i jedną interaktywną wystawę będzie za darmo, a na drugą wystawę 20% zniżki.

Dzień otwarty odbędzie się 16 listopada 2024 r. w godzinach 10:00 – 20:00.

Podczas pokazu eksperymentów “Jak pokonać smoka?” dowiecie się, jak kontrolować siłę ciśnienia, ognia i reakcji chemicznych w praktyce. Na wystawie “W stronę światła” przewodnikami są naukowcy, natomiast “W stronę ciemności” oprowadzają osoby niewidome, które z pasją starają się realizować swoją misję i pokazywać świat ze swojej perspektywy.

Wystawy i pokaz eksperymentów uczą oraz poszerzają wiedzę na temat świata zarówno w aspektach naukowych jak i społecznych i pozwolą tym samym poznać nauczycielom wspaniałe i inspirujące miejsce, w którym młodzi ludzie mogą spojrzeć na świat z innej perspektywy.

Bezpłatny wstęp dla nauczycieli za okazaniem legitymacji nauczycielskiej, rezerwacje prosimy kierować na adres womai.krakow@gmail.com

Zapraszamy 16 listopada od 10.00 do 20.00 na ul. Pawią 34, 31-154 w Krakowie.

Z wyrazami szacunku
Agata Petrycka
Zespół WOMAI

Udostępnij...
Share on Facebook
Facebook