1 września 2020

Projekt PACYNKA zrealizowany w ramach stypendium Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci

Szanowni Państwo,

Projekt „Pacynka” ma na celu pokazanie dzieciom i ich opiekunom możliwości wspólnej zabawy z wykorzystaniem materiałów takich jak: rękawiczka, piłeczka ping-pongowa, czy ołówek. W moim projekcie zachęcam do wykorzystania nożyczek, papieru, pisaków i kleju do stworzenia własnych pacynek. Projekt ten jest dostępny nieodpłatnie w Internecie – adresy podano poniżej – i ma na celu przypomnienie popularnej kiedyś formy teatru kukiełkowego, dzięki któremu i wzajemnej interakcji między dziećmi oraz ich opiekunami można przekazywać ponadczasowe i uniwersalne prawdy życiowe.

Mam nadzieję, że te krótkie filmiki zamieszczone w mediach społecznościowych zainspirują Państwa i Waszych podopiecznych do wykorzystania Internetu do stworzenia wspaniałych postaci i zabawy w teatrzyk. Gorąco zachęcam do odwiedzenia profilu „Teatru w starej szafie” na Facebooku i YouTube.

Życząc miłego oglądania i wielu inspiracji mam nadzieję, że mój projekt przyczyni się do uatrakcyjnienia zajęć prowadzonych przez Państwa pedagogów.

Z wyrazami szacunku i poważania,              

Wojciech Hanuszkiewicz

teatrwstarejszafie@gmail.com
tel. 885 405 566

https://www.youtube.com/channel/UC1c0qxnZXTXj0-m1f8H_Ugg

https://www.facebook.com/Teatr-w-starej-szafie-102073164948039/               

https://www.facebook.com/wojciech.hanuszkiewicz.5 

Zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci

Udostępnij...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter