21 października 2022

Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych

Akademia Umiejętności Eurocash w latach 2018 – 2021 prowadziła Projekt na rzecz promocji zawodów sprzedawcy oraz technika handlowca objęty Honorowym Patronatem Ośrodka Rozwoju Edukacji. W sierpniu 2021 r. Honorowy Patronat ORE został przedłużony na kolejne 3 lata oraz rozszerzony o zawody technika logistyka oraz magazyniera – logistka.

W ramach ww. Projektu zapraszamy Nauczycieli przedmiotów zawodowych oraz Uczniów zainteresowanych budowaniem kariery zawodowej w branżach handlowej i logistycznej do wzięcia udziału w Wirtualnym Festiwalu Umiejętności Zawodowych, który odbędzie się w dniach 17 – 18 listopada 2022 r. w formule on-line.

Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych jest wydarzeniem cyklicznym organizowanym od 2020 r. (na przełomie marca i kwietnia oraz w listopadzie). Jego celem jest zapoznanie Uczniów ze specyfiką pracy w obszarach szeroko rozumianej logistyki oraz handlu. Poszczególne prelekcje prowadzą profesjonalni trenerzy Akademii Umiejętności Eurocash posiadający ponad 20-letnie doświadczanie zawodowe w branży FMCG oraz praktycy w obszarze logistyki (pracownicy Eurocash Logistyka), którzy dysponują szeroką wiedzą fachową.

Celem każdej edycji Wirtualnego Festiwalu jest również przekazanie Uczniom wiedzy (w ramach doradztwa zawodowego) jak planować swoją ścieżkę zawodową, jak odnaleźć się na rynku pracy oraz jak rozwijać kompetencje osobiste i zawodowe.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Tegoroczna, listopadowa edycja odbędzie się wg następującego harmonogramu:
17 listopada, w godz. 8:50 – 13:15, hasło przewodnie: Techniki sprzedaży na start; zapraszamy
Nauczycieli i Uczniów na kierunkach technik handlowiec, sprzedawca oraz osoby kształcące się
w zawodach pokrewnych – zarejestruj się >>


18 listopada, w godz. 8:50 – 13:15, hasło przewodnie: Transport w logistyce; zapraszamy
Nauczycieli i Uczniów na kierunkach technik logistyk, magazynier – logistyk, technik spedytor,
technik transportu oraz osoby kształcące się w zawodach pokrewnych – zarejestruj się >>

Szczegółowy plan spotkania oraz informacje organizacyjne znajdują się w załączniku.

Załączniki

Program
Data: 2022-10-21, rozmiar: 2 MB
Udostępnij...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter