11 stycznia 2024

Bezpłatne szkolenie dla nauczycieli z zakresu aktualnej oferty edukacyjnej Muzeum Stefana Żeromskiego i Muzeum Bolesława Prusa


Informacja od organizatora:


Zapraszamy nauczycieli na bezpłatne szkolenie dla nauczycieli z zakresu aktualnej oferty edukacyjnej Muzeum Stefana Żeromskiego i Muzeum Bolesława Prusa.

Szkolenie i konsultacje odbędą się 16 stycznia 2024 r. o godz. 14.30. Przewidujemy, że spotkanie on-line będzie trwało około półtorej godziny. Uczestnicy konsultacji otrzymają zaświadczenia o odbyciu szkolenia z zakresu aktualnej oferty edukacyjnej Muzeum Bolesława Prusa i Muzeum Stefana Żeromskiego oraz podziękowania za udział w konsultacjach. Dokumenty wyślemy pocztą na adres wskazany przez nauczyciela.

W programie szkolenia znajdą Państwo informacje o:

  • aktualnej ofercie edukacyjnej obu placówek – wydarzenia/ lekcje muzealne/ warsztaty;
  • sposobach wykorzystania naszych wystaw czasowych do pracy z uczniami;
  • zmianach, które planujemy wprowadzić do naszej oferty.

Szanowni Państwo – w trakcie szkolenia chcemy dowiedzieć się, na jakie zajęcia nauczyciele chcieliby przyjść do naszych muzeów. Uczestnikom zadamy pytania:

  • Jaka forma współpracy z muzeami jest dla Państwa atrakcyjna ?
  • Może szukacie przestrzeni, aby prezentować prace swoich uczniów ?
  • Może zależałoby Wam na wspólnych projektach teatralnych ?
  • Jakie warsztaty będą najbardziej interesujące i pożyteczne dla uczniów ?
  • Może chcieliby Państwo, abyśmy zorganizowali zajęcia w Państwa szkole ?

Nasze spotkanie będzie miało formułę hybrydową. Chętnych do wzięcia udziału w szkoleniu on-line prosimy o napisanie maila na adres: prus@mnwl.pl lub j.wisniewska@mnwl.pl – wyślemy do Państwa maila z linkiem umożliwiającym zalogowanie się za pośrednictwem ZOOM.

Zgłoszenia będziemy przyjmować też pod numerem telefonu 81 501 45 52 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 do 15.30), pod tym numerem będziemy też odpowiadać na Państwa pytania. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 stycznia do godz. 14.00.

Joanna Wiśniewska
Muzeum Narodowe w Lubnie

Udostępnij...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter