5 marca 2024

Konferencja: “CyberBezpiecznie. Uzależnienia behawioralne i współczesne zagrożenia w sieci”

W imieniu Organizatorów zapraszamy do udziału w konferencji pn. “CyberBezpiecznie. Uzależnienia behawioralne i współczesne zagrożenia w sieci“, która odbędzie się w dniu 21 marca 2024 r. w Sali Audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie, al. Łukasza Cieplińskiego 4, w godzinach od 9.00 do 14.00.

Konferencja organizowana jest przez Fundację na Rzecz Psychoprofilaktyki Społecznej PRO-FIL, Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie.

Odbiorcami ww. konferencji mają być przede wszystkim przedstawiciele edukacji z województwa podkarpackiego oraz podkarpaccy policjanci działający w obszarze profilaktyki uzależnień.

Celem konferencji jest wzrost wiedzy uczestników oraz wzmocnienie współpracy i zwiększenie koordynacji działań instytucji i podmiotów realizujących zadania z zakresu profilaktyki uzależnień behawioralnych, w celu lepszego planowania strategicznego i efektywnego kształtowania polityki społecznej w tej dziedzinie.

Jednocześnie zwracamy się z prośbą o pomoc w rozpowszechnieniu informacji o konferencji wśród dyrektorów, nauczycieli, pedagogów którzy byliby zainteresowani udziałem.

Zgłoszenie na Konferencję pod adresem:

https://blizejrodziny.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=115:konferencja-cyber&catid=19:ankiety

 

Załączniki

Program konferencji - plik *.pdf
Data: 2024-03-05, rozmiar: 53 KB
Udostępnij...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter