5 marca 2020

Konferencja: “Żyć z pasją dla innych”

Szanowni Państwo

Ochrona Rodziny, młodzieży i wartości związanych z Cywilizacją Życia, to zadanie nas wszystkich, któremu warto poświęcić swe siły na różnych polach społecznej aktywności. Przeświadczenie o bezcennym skarbie życia, o pięknie wieku młodzieńczego motywuje do działań, które łączą, wychowują i kształcą. W tym właśnie celu, wiele środowisk twórczych podjęło inicjatywę powiązaną z ogólnokrajowymi obchodami XVI Narodowego Dnia Życia.

W Rzeszowie, dnia 20 marca 2020 r., odbędzie się w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego konferencja wychowawcza pod hasłem: „Żyć z pasją dla innych. Celem spotkania jest promocja szlachetnych i wychowawczych postaw, dobrych przykładów, wspierających działania na rzecz życia i wartości prorodzinnych.

Konferencja kierowana jest do rodziców, seniorów; nauczycieli, katechetów i wychowawców, uczniów i studentów, pedagogów i psychologów; członków stowarzyszeń i organizacji społecznych działających na rzecz życia, młodzieży, wychowania i podkarpackich rodzin.

Organizatorzy

 

 

Załączniki

Program konferencji
Data: 2020-03-05, rozmiar: 757 KB
Udostępnij...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter