14 listopada 2023

VIII Konferencja Erasmus+ Sport “Od pomysłu do projektu w jeden dzień”

Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności serdecznie zaprasza na VIII Konferencję Erasmus+ Sport, która odbędzie się już 20 listopada 2023 r. w Krakowie.

Nasza coroczna inicjatywa promuje ideę programu oraz przekazywanie wiedzy dotyczącej sektora sportu, aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia.

Celem konferencji jest wsparcie wnioskodawców, nie tylko w zakresie rozumienia zasad programu, ale przede wszystkim dostarczenie wiedzy i narzędzi pozwalających napisać własny projekt. 

Podczas konferencji wiedzą i doświadczeniem podzielą się eksperci, beneficjenci programu oraz przedstawiciele instytucji z Polski i z Europy działający w obszarze sportu i aktywności fizycznej.

W programie przewidziano panele eksperckie oraz praktyczne warsztaty tematyczne. Uczestnicy będą mieli możliwość nie tylko zdobycia cennej wiedzy i umiejętności, ale również budowania sieci kontaktów.

Erasmus+ Sport otwiera przed instytucjami różnorodne możliwości rozwoju międzynarodowego. Dofinansowania projektów w ramach programu Erasmus+ Sport sięgają do 450 000 euro!

Rejestracja na VIII Konferencję Erasmus+ Sport odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy do wyczerpania liczby miejsc.

Formularz zgłoszeniowy [LINK https://wydarzenia.frse.org.pl/ankieta/1042097/konferencja-erasmus-sport-20-listopada-2023.html ]

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Wszystkie informacje na temat konferencji wraz z ramowym programem wydarzenia są dostępne na stronie internetowej konferencji. [LINK https://erasmusplus.org.pl/konferencja-erasmus-sport ]

Konferencja Erasmus+ Sport jest organizowana przez Narodową Agencję Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności. Za realizację odpowiadają Biuro ds. Sportu oraz Centra Innowacji Erasmus+ InnHUB.

Udostępnij...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter