26 kwietnia 2022

Webinar: “Dorosłość osób z autyzmem”

Fundacja Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka serdecznie zaprasza na kolejny organizowany przez nas webinar pod tytułem: “Dorosłość osób z autyzmem” w środę 27 kwietnia 2022 roku o godz. 18:00 w formie online. Webinar jest ogólnodostępny i bezpłatny.

Temat webinaru został zainspirowany pytaniami padającymi w czasie Sympozjum Naukowego IWRD, a dotyczącymi tego, jak może funkcjonować dorosła osoba z autyzmem w sytuacji jeśli otrzyma szybką i właściwą diagnozę, naukową terapię, wspomagana jest kompetentną edukacją i wspierana jest współpracującą z terapeutami rodziną.

Wszelkie informacje o webinarze można znaleźć pod adresem https://www.fundacja.iwrd.pl/nasze-projekty/webinary

Będziemy wdzięczni Państwu za udostępnienie tej informacji nauczycielom i osobom poszukującym rzetelnej wiedzy na temat zaburzeń rozwojowych dziecka i skutecznych form radzenia sobie z tymi zaburzeniami.

Poniżej zamieszczam skrócony opis wydarzenia, który może przydać się osobom udostępniającym informację o webinarze.

Jednocześnie serdecznie dziękujemy za dotychczasowe wsparcie naszych działań na rzecz powszechnego dostępu do rzetelnej, naukowej wiedzy dotyczącej zaburzeń rozwoju. Dzięki tej współpracy organizowane przez Fundację, a nagłośnione przez Państwa XII Sympozjum Naukowe IWRD obejrzało już ponad 9.000 osób (zapis video dostępny jest na stronie https://www.fundacja.iwrd.pl/nasze-projekty/webinary).

W większości byli to nauczyciele, pedagodzy, psycholodzy i rodzice dzieci z autyzmem.

W razie dodatkowych pytań pozostaję do dyspozycji telefonicznie i mailowo.

Z poważaniem,

Ernest Janczyk
tel. 695 596 646
Koordynator ds. PR IWRD

Udostępnij...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter