26 września 2019

III Konferencja Wojewódzka pt. “Przeciwdziałanie krzywdzeniu dziecka – współpraca międzyinstytucjonalna”

Rzeszów, 2019-09

WiJ. 535.17.2019

Zapraszamy do wzięcia udziału w III Konferencji Wojewódzkiej pt. “Przeciwdziałanie krzywdzeniu dziecka – współpraca międzyinstytucjonalna”, która odbędzie się 4 listopada br. w sali audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie al. Łukasza Cieplińskiego 4, w godz. 10:00 – 14:00.

Konferencja organizowana jest przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie wspólnie z Fundacją na Rzecz Psychoprofilaktyki Społecznej PRO – FIL i Stowarzyszeniem Inspiracji i Rozwoju PERSPEKTYWA. Przedsięwzięcie ma charakter międzyinstytucjonalny i poświęcone jest problematyce przemocy w rodzinie oraz cyberprzemocy. Konferencja skierowana jest do dyrektorów szkół, pedagogów, pracowników socjalnych oraz policjantów. Jej tematyka podyktowana jest potrzebą zintensyfikowania działań mających na celu identyfikację, diagnozę i zwalczanie przypadków przemocy wobec dzieci w województwie podkarpackim.

Zapewnienie bezpieczeństwa uczniom w szkołach i placówkach to priorytet Ministerstwa Edukacji Narodowej. Profilaktyka uzależnień to jeden z kierunków realizacji polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2019/2020.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc pożądanym jest, aby z danej placówki oświatowej w konferencji wziął udział jeden przedstawiciel.

Bardzo proszę o zgłaszanie swojego udziału do 24 października 2019 r. za pomocą elektronicznego formularza dostępnego w systemie Nowe RSIO pod adresem http://ko.rzeszow.pl/app/rsio/logowanie/ankieta59 gdzie dyrektorzy szkół/placówek rejestrują odpowiednią osobę.

 

W załączeniu

Program konferencji „Przeciwdziałanie krzywdzeniu dziecka – współpraca międzyinstytucjonalna”

Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

Udostępnij...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter