19 marca 2024

Komunikat Organizacyjny I części finału centralnego XVII ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768–1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego. Za Wolność Waszą i Naszą”.

SO.5563.14.17.2022.RZ 

Szanowni Państwo
Dyrektorzy Szkół Ponadpodstawowych

 

Komunikat Organizacyjny I części finału centralnego

XVII ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego

„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768–1864.

Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego. Za Wolność Waszą i Naszą”.

 

Uprzejmie informuję zakwalifikowanych uczestników, że w dniu 21 marca 2024r., (czwartek) o godzinie 10.00, w Klubie Garnizonowym 21 Brygady Strzelców Podhalańskich przy ul. Dąbrowskiego 22 w Rzeszowie, odbędzie się I część finału centralnego olimpiady przedmiotowej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768–1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego. Za Wolność Waszą i Naszą”.

Etap ten polega na napisaniu w ciągu 180 minut pracy pisemnej na jeden z pięciu tematów, (podanych przez Komitet Główny) obejmujących blok zmienny i stały programu olimpiady. Warunkiem uzyskania tytułu finalisty jest otrzymanie za napisaną pracę przynajmniej oceny dobrej. Kryteria oceny prac zostały podane w załączniku nr 2 pkt. 3 do regulaminu olimpiady.

Uczestnicy przybywają na miejsce pół godziny przed rozpoczęciem. Wszyscy uczestnicy powinni posiadać aktualne legitymacje szkolne (lub inny dowód tożsamości) oraz przybory do pisania. Organizator nie ponosi kosztów przejazdu.

 

Podkarpacki Kurator Oświaty

  Dorota Nowak-Maluchnik

Załączniki

Zakwalifikowani uczestnicy
Data: 2024-03-19, rozmiar: 12 KB
Udostępnij...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter