20 września 2023

Konkurs EDUinspirator

Konkurs EDUinspirator – Pasja działania
Doceniamy pasję, zaangażowanie i innowacyjność

Byłeś uczestnikiem projektów edukacyjnych w ramach programów unijnych? Zdobyłeś nowe kwalifikacje? Nadal zajmujesz się edukacją i wykorzystujesz zdobyte umiejętności by zachęcać innych do działania? To dla Ciebie jest nasz konkurs! Zgłoś się – możesz zdobyć tytuł EDUinspiratora.

Rusza kolejna edycja prestiżowego konkursu EDUinspirator, organizowanego przez Narodową Agencję Programu Erasmus+ oraz Europejskiego Korpusu Solidarności. EDUinspirator to konkurs dla osób zaangażowanych w realizację międzynarodowych projektów edukacyjnych. Osoby nagrodzone w tym konkursie wyróżniają się szczególną aktywnością i wysoką jakością prowadzonych działań, wpływają na rozwój innych i przyczyniają się do pozytywnych zmian w lokalnym środowisku. Pasja działania jest hasłem przewodnim konkursu, a jego głównym celem jest promowanie działań indywidualnych uczestników projektów, którzy w szczególny sposób przyczynili się do inspiracji lokalnej społeczności.

EDUinspirator to również mentor, który potrafi podzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą, będąc inspiracją dla innych w podnoszeniu swoich kwalifikacji. Nagroda często jest dla nich ukoronowaniem wieloletnich działań, a także wpływa na dalszy rozwój ich kariery zawodowej.

Podobnie jak w zeszłorocznych edycjach konkursu, zostanie przyznany tytuł Młodego EDUinspiratora. Organizatorzy chcą wyróżnić i nagrodzić młodych ludzi, którzy przez swoje zaangażowanie, wzorowe wypełnianie obowiązków oraz przejawianie inicjatywy podczas realizacji projektów przyczynili się do ich sukcesu. W rezultacie, w konkursie pojawią się kategorie: Uczeń, Student oraz Wolontariusz.

Nagrody

Laureaci każdej kategorii konkursowej otrzymają nagrodę rzeczową. Nagrody zostaną wręczone podczas Gali wręczania nagród edukacyjnych Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności.

Na zgłoszenia czekamy do 30 września 2023! – zgłoś się 

Więcej informacji:

 

Udostępnij...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter