5 marca 2021

Olimpiada Przedmiotowa “Losy żołnierza … ” – komunikat organizacyjny etapu okręgowego

Rzeszów, 2021–03-04

Kuratorium Oświaty w Rzeszowie                           
ul. Grunwaldzka 15
35-959 Rzeszów

 

Szanowni Państwo
Dyrektorzy Szkół Ponadpodstawowych

 

Komunikat Organizacyjny etapu okręgowego

Olimpiady Przedmiotowej Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego „Od Cedyni do Orszy”. Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972–1514.

 

W związku z komunikatem Komitetu Głównego Olimpiady Przedmiotowej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego…” informuję, że zawody okręgowe odbędą się 11 marca (czwartek) 2021r. o godz. 10.00 (czas trwania 120 minut) w szkołach macierzystych uczestników.

W etapie okręgowym nie będzie egzaminu ustnego, a jedynie część pisemna. Uczniowie rozwiążą test w szkołach, pod okiem komisji powołanych przez dyrektorów szkół, podobnie jak w zawodach międzyszkolnych, z tą z kolei różnicą, że prace uczniów od razu (tego samego dnia) po zakończeniu zawodów wojewódzkich zostaną zeskanowane lub sfotografowane i przesłane mailem na adres mailowy Komitetu Wojewódzkiego Olimpiady rzygmunt@ko.rzeszow.pl Prace sprawdzi Komisja Wojewódzka zgodnie z kluczem odpowiedzi i sporządzi protokół zawodów wojewódzkich. Szkoły otrzymają jedynie arkusze zadań, bez klucza odpowiedzi. Klucz odpowiedzi pozostanie tylko i wyłącznie w dyspozycji Komitetu Wojewódzkiego. Wyniki zawodów wojewódzkich i kwalifikację do pierwszej części zawodów finałowych, po upływie trybu odwoławczego, ogłosi Komitet Wojewódzki Olimpiady na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Komitet Główny Olimpiady ogłosi zbiorczą listę zakwalifikowanych na portalu Olimpiady.

Bardzo prosimy zwrócić szczególną uwagę podczas przeprowadzania zawodów na obostrzenia sanitarne (obowiązkowe maseczki, dezynfekcja i zachowanie dystansu między uczestnikami).

Udostępnij...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter