17 stycznia 2018

Monitorowanie zapewnienia bezpieczeństwa uczniom podczas zajęć na strzelnicach funkcjonujących w szkołach.

Dyrektorzy szkół, w których funkcjonują strzelnice.

Szanowni Państwo,

zgodnie z ustalonymi przez Ministra Edukacji Narodowej podstawowymi kierunkami realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2017/2018 prowadzone będzie monitorowanie zapewnienia bezpieczeństwa uczniom podczas zajęć na strzelnicach funkcjonujących w szkołach.

Monitorowanie odbywać się będzie w formie elektronicznej poprzez stronę internetową http://www.seo2.npseo.pl/. Proszę o wypełnienie arkusza monitorowania, którego tekstowa wersja formularza ankiety dostępna jest pod linkiem: https://men.gov.pl/jakosc-edukacji/nadzor-pedagogiczny/monitorowanie-w-roku-szkolnym-20172018.html.
Instrukcja dotycząca rejestracji, logowania i wypełniania ankiet dostępna jest pod linkiem: http://www.seo2.npseo.pl/register/director.html.

Proszę o odpowiednio wcześniejsze sprawdzenie poprawności rejestracji na platformę (login, hasło). W związku z tym proszę tych Państwa Dyrektorów, którzy dotychczas nie korzystali z platformy http://www.seo2.npseo.pl/ o dokonanie na niej rejestracji, tak aby w momencie udostępnienia ankiety monitorowania posiadali Państwo hasło do zalogowania się na platformie. Dyrektorów, którzy korzystali wcześniej z platformy seo2.npseo.pl (np. przy prowadzonej ewaluacji) proszę o zweryfikowanie czy posiadacie aktualne hasło i login, które gwarantują dostęp do platformy.

Ankiety będą widoczne na platformie od dnia rozpoczęcia monitorowania, tj. w dniu 18.01.2018 r.
Monitorowanie odbywa się zgodnie z harmonogramem:
https://men.gov.pl/jakosc-edukacji/nadzor-pedagogiczny/monitorowanie-w-roku-szkolnym-20172018.html
Przedmiotowe zadanie w Kuratorium Oświaty w Rzeszowie koordynuje starszy wizytator Mariola Kiełboń. Dane kontaktowe: mkielbon@ko.rzeszow.pl, tel. 17 867 11 19

Małgorzata Rauch
Podkarpacki Kurator Oświaty

Udostępnij...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter