29 października 2021

VI edycja międzynarodowych zawodów Robo~motion

Tegoroczna, szósta edycja międzynarodowych zawodów Robo~motion odbędzie się 28 listopada 2021r na terenie Politechniki Rzeszowskiej. Uczestnicy będą mogli zmierzyć się w aż 8 kategoriach czyli 15 konkurencjach. Organizatorzy przygotowali areny do zmagań na torach dla LineFollower’ów czy walk Sumo. Sam tor w kategorii LF przetestuje umiejętności programistyczne i konstrukcyjne wielu robotyków. Oprócz standardowych konkurencji organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek. Każdy konstruktor niezależnie czy dopiero zaczyna przygodę z elektroniką czy jest już doświadczony na pewno znajdzie coś dla siebie. Nie zabraknie także konkurencji dedykowanych fanom marki LEGO.

Tegoroczna edycja powraca z dużym hukiem. W związku z tym organizatorzy pragną zaprosić wszystkich do wzięcia udziału w specjalnej konkurencji: Smash Bots by RoboLAB! Potężne, zdalnie sterowane śmiercionośne maszyny staną do walki w dedykowanej zamkniętej arenie. Ze względu na pierwsze takie wydarzenie w Polsce organizatorzy zmniejszyli wymagania maszyn do rozmiarów 30×30 (wysokość max 2 metry). Zachęcamy wszystkich studentów, uczniów szkół średnich aby spróbowali swoich sił i wzięli udział w tej niesamowitej walce. Do zgarnięcia za podium będą nagrody pieniężne.

Zapraszamy do obserwowania wydarzenia bit.ly/robomotion2021 oraz fanpage’a wydarzenia https://www.facebook.com/rzeszowrobomotion, gdzie pojawią się informacje odnośnie kolejnych konkurencji, które będą sukcesywnie odkrywane wraz z regulaminami. Rejestracja na wydarzenie zostanie wkrótce otwarta. Rezerwujcie termin i wpadajcie do Centrum Sportu Politechniki Rzeszowskiej na niesamowite zawody robotyczne!

Organizatorem wydarzenia jest Rzeszowska Grupa IT czyli Koło Naukowe Automatyków i Robotyków ROBO oraz Koło Naukowe Elektroniki i Technologii Informacyjnych, a także rzeszowski RoboLAB Fundacji Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza.

#robomotion2021 #robo #rzit #kneiti #zawody #rzeszów #robolab

Udostępnij...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter