19 lutego 2021

Rejestracja na szczepienia przeciw Covid-19 została przedłużona

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

w związku z dużym zainteresowaniem szczepieniami podjęliśmy decyzję o przedłużeniu rejestracji na szczepienia do piątku, 19 lutego br., do końca dnia!

Kolejną bardzo ważną zmianą jest możliwość zarejestrowania wszystkich nauczycieli, również tych przebywających na długotrwałych nieobecnościach niezależnie od przyczyny.

Przypominamy, że w Strefie Pracownika Systemu Informacji Oświatowej (SIO) https://strefa.ksdo.gov.pl/ został Państwu udostępniony formularz do rejestracji nauczycieli oraz pomocy nauczyciela/woźnych oddziałowych/pomocy wychowawcy oraz instruktorów praktycznej nauki zawodu.

UWAGA! Na szczepienie mogą zarejestrować się osoby urodzone od 1 stycznia 1956 r. do 31 grudnia 2003 r. Nauczyciele urodzeni w 1955 r. i wcześniej będą mieli możliwość zaszczepienia w późniejszym terminie. O terminie i sposobie rejestracji będziemy informować.

W przypadku pytań dotyczących procesu szczepienia zachęcamy do kontaktu z infolinią pod numerem telefonu 989.  

Zapraszamy również do zapoznania się z zestawem najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi dotyczących szczepień, który znajduje się na stronie:

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/od-poniedzialku-zapisy-na-szczepienia-dla-wszystkich-nauczycieli-do-65-roku-zycia 

Zachęcamy do udziału w szczepieniach!

Zespół SIO

Udostępnij...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter