13 września 2021

Salon Maturzystów 2021

Szanowni Państwo,

16 września odbędzie się Salon Maturzystów, organizowany po raz 16., przez Perspektywy. Tu „matura spotyka się ze studiami”: wykładom o tajnikach matury 2022 towarzyszy prezentacja ofert uczelni z całej Polski i zasad przyjęć na studia w roku akademickim 2022/23. Maturzyści z województwa lubelskiego i podkarpackiego swoją wizytę (online) na Salonie rozpoczną już 16 września o 10.00.

Tegoroczny Salon Maturzystów zostanie przeprowadzony w formule online. Program obejmuje wykłady ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie i porady doradców edukacyjno-zawodowych, które z całą pewnością ułatwią przygotowanie do matury oraz wybór kierunku studiów i uczelni. Podczas specjalnej prezentacji młodzi ludzie dowiedzą się także, jak czytać „ze zrozumieniem” Ranking Szkół Wyższych Perspektyw i wykorzystać to zestawienie przy podejmowaniu decyzji o studiach.

W wydzielonej części targowej, na wirtualnych stoiskach, zaprezentują się szkoły wyższe z całej Polski: uniwersytety, politechniki, uczelnie medyczne i zawodowe. Uczestnicy Salonu będą mieli także możliwość odbycia interaktywnych spotkań ze studentami najpopularniejszych kierunków studiów.

Szczegółowe informacje – w wydzielonych sekcjach dla uczniów i nauczycieli – znajdują się na stronie: www.salonmaturzystow.pl

Udostępnij...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter