1 października 2020

Szkolenia PNWM online

Konsultacje tematyczne online – pierwsze spotkanie już we wtorek!

Jak przygotować spotkanie młodzieży w rzeczywistości wirtualnej? Czy można zintegrować międzynarodową grupę na Zoomie? Jak podzielić się rolami z partnerem? Gotowe scenariusze wymiany, informacje organizacyjne i wskazówki techniczne czekają na uczestników konsultacji „3…2…1… Wymiana ON-line!” 6 października w godz. 16:00-17:00.
Do końca roku podczas kolejnych cotygodniowych konsultacji będziemy informować Państwa także między innymi o tym, jakie projekty dofinansowuje PNWM, w jakich programach dotacyjnych warto wziąć udział i jak krok po kroku złożyć wniosek online.

Link do rejestracji

Seminaria online – 4 listopada

Jeśli chcą Państwo pogłębić swoją wiedzę o tym, z jakich aplikacji, narzędzi i mediów społecznościowych korzystać podczas wymiany, jak dzięki animacji językowej „rozruszać” uczestników albo jak stworzyć udany program spotkania, zachęcamy do udziału w seminariach PNWM online. Interaktywne, praktyczne warsztaty będą się odbywać w kameralnych grupach. Dzięki temu będą Państwo mieć możliwość aktywnego uczestnictwa i szansę na zdobycie wiedzy i umiejętności przydatnych w organizowaniu międzynarodowych spotkań młodzieży.
Dziewięć różnych tematów, szesnaścioro trenerek i trenerów, kilkanaście terminów do wyboru – decyzja należy do Państwa! Biuro, dom, kawiarnia albo zaciszne miejsce w parku – każde miejsce jest dobre, by wziąć udział w półtoragodzinnym seminarium online PNWM! Zapisy ruszają na 10 dni przed każdym z warsztatów. Pierwsze seminarium z zakresu animacji językowej odbędzie się 4 listopada.

 

Więcej informacji można uzyskać pod adresem:

 https://www.pnwmonline.org/

Udostępnij...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter