20 lutego 2020

W roku szkolnym 2019/2020 rusza kolejna edycja turniejów BRD

Rzeszów, 2020-02-19

WiJ.576.2.2020

 

Szanowni Państwo
Dyrektorzy szkół województwa podkarpackiego

 

Gorąco apeluję do Państwa Dyrektorów i Nauczycieli o umożliwienie uczniom udziału w turniejach BRD organizowanych przez Krajowy Komitet Organizacyjny Turniejów BRD w roku szkolnym 2019/2020.  Proszę o wsparcie i pomoc w organizacji eliminacji szkolnych, gminnych lub powiatowych.

Organizator zwrócił się z prośbą do Podkarpackiego Kuratora Oświaty o zamieszczenie turniejów w wykazie zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych, organizowanych przez kuratora oświaty lub inne podmioty działające na terenie szkoły, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej.

Zgodnie z Komunikatem nr 3/2019 Krajowego Komitetu Organizacyjnego Turniejów BRD z dnia 15.11.2019 r. w roku szkolnym 2019/2020 obowiązują dotychczasowe regulaminy turniejów t.j.:

– regulamin Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów Szkół Ponadpodstawowych i Ponadgimnazjalnych,
– regulamin Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów Szkół Specjalnych i Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych,
– regulamin Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów Szkół Podstawowych : – grupa I – rocznik 2008 i młodsi – grupa II – rocznik 2005 i młodsi.

Szczegółowe informacje i regulaminy Turniejów znajdą Państwo na stronie internetowej Polskiego Związku Motorowego:

 https://www.pzm.pl/bezpieczenstwo-ruchu-drogowego-turnieje/turnieje

Wicekurator Oświaty
Stanisław Fundakowski 

Udostępnij...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter