15 maja 2020

Informacja dla kandydatów na studia medyczne

Szanowni Państwo,

jako studenci Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland z ogromną przyjemnością chcielibyśmy zaprosić Państwa do włączenia się w wydarzenie dla tegorocznych maturzystów. W związku z bieżącą sytuacją epidemiologiczną i odwołaniem wydarzeń reklamujących uczelnie wyższe, wychodzimy naprzeciw potrzebom licealistów. Chcemy zachęcić ich do studiowania kierunków medycznych poprzez inicjatywę o nazwie “Drzwi na wpół Otwarte”, dzięki której mogą zapoznać się z poszczególnymi uczelniami medycznymi w Polsce w sposób rzetelny i ciekawy. Będziemy zachwyceni, jeśli udostępnią Państwo informację o tej akcji swoim uczniom, proponujemy wykorzystanie przygotowanej przez nas ulotki informacyjnej (w załączniku) oraz tekstu zamieszczonego poniżej.

,,Zdecydowałeś się na studia medyczne? Może nie do końca wiesz, która uczelnia byłaby najlepsza dla Ciebie? Pytania piętrzą się w Twojej głowie, ale nie ma komu ich zadać? Do tego wszelkie Dni Otwarte na uniwersytetach zostały odwołane… Właśnie dlatego powstały “Drzwi na wpół otwarte”!

Studenci Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland z wielką przyjemnością rozwieją wszelkie wątpliwości związane ze studiowaniem na kierunkach medycznych, zwłaszcza lekarskim. Wkrótce na stronie pojawią się posty, pod którymi będziesz mógł zadać pytania dotyczące poszczególnych uczelni, a odpowiedzą na nie studenci wyższych lat.

Polub, zaproś swoich znajomych i obserwuj nasz fanpage –   https://www.facebook.com/Drzwi-na-wpół-Otwarte-102069461486767/

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

W imieniu organizatorów,
Wiktoria Mika
Oddział Rzeszów 
Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland

Wiktoria Mika

Asystent Wiceprezydenta IFMSA-Poland ds. Wizerunku i komunikacji
IFMSA-Poland Vicepresident for Public Relations and communication Asst.
Tel: +48 605 964 940| E-mail: vpprc.asst@ifmsa.pl

Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland

Udostępnij...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter