13 października 2021

Porozumienie o powołaniu Podkarpackiej Unii Bezpieczeństwa i Podkarpackiej Rady Bezpieczeństwa przy Wojewodzie Podkarpackim

Porozumienie z dnia 11 października 2021 r. w sprawie wspólnego działania na rzecz bezpieczeństwa w województwie podkarpackim, w tym w szczególności bezpieczeństwa dzieci i młodzieży oraz bezpieczeństwa w szkołach.

Porozumienie zostało zawarte między Wojewodą Podkarpackim i Podkarpackim Kuratorem Oświaty, Podkarpackim Komendantem Wojewódzkim Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie, Komendantem Wojewódzkim Policji w Rzeszowie, Szefem Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Rzeszowie, Dowódcą 21 Brygady Strzelców Podhalańskich im. Mieczysława Boruty Spiechowicza, Dowódcą 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej im. płk Łukasza Cieplińskiego ps.”Plug”, Komendantem Regionalnym Straży Ochrony Kolei w Przemyślu, Dyrektorem Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie, Podkarpackim Państwowym Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym w Rzeszowie, Komendantem Wojewódzkim Państwowej Straży Rybackiej w Rzeszowie, Dyrektorem Okręgowym Służby Więziennej w Rzeszowie, Szefem Straży Ochrony Lotniska Rzeszów-Jasionka oraz Komendantem Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.

Udostępnij...
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter